Dizi Haberleri

Adım Farah 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Dizinin 11. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Ekranların sevilen dizileri arasında gelen Adım Farah bugün 10. bölümü ile yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünün ardından 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak edildi. Peki, Adım Farah 11. bölüm fragmanı ne zaman çıkar? Adım Farah 11. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Adım Farah yeni fragmanı izle!

Adım Farah, O3 Medya imzalı, ilk bölümü 1 Mart 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Adım Farah 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Dizinin 11. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Dizinin bugün yayınlanacak olan 10. bölümünün ardından 11. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Henüz yeni bölüm fragmanı çıkmadı.

Hastanede yaşananlardan sonra bir süre geçmiş, Farah’ın tepkisinden sonra Tahir Farah ve Kerimşah’tan uzak durmuş, özüne dönmüş sıradan mutlu bir hayat hayalini kenara bırakmıştır. Ancak Tahir ve Farah’ın evliliklerinin yetkililerce kontrol edileceği gerçeği her şeyi değiştirir.

Mehmet de Tahir’le uğraşmayı bırakmış daha büyük hedeflerin peşindedir. Aradığı ipucu beklenmedik bir şekilde karşısına çıkar…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu