Dizi Haberleri

Aile canlı izle! Show TV Aile 9. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak?

Show TV’nin yeni dizisi Aile bugün 9. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin 9. bölümünü canlı izlemek isteyen seyirciler internette, Aile canlı izle! Show TV Aile 9. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak? araştırması yapıyor. Peki, Aile dizisi 9. bölüm nasıl izlenir? İşte detaylar…

Aile 9. bölüm izle! Aile 9. bölümü canlı izle! Aile, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, Türk televizyon dizisidir. Aile dizisi canlı izle! Show TV Aile 9. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak?

Aile dizisini televizyondan izleyebileceğiniz gibi Show TV’nin resmi web sitesinden de izleyebilirsiniz.

Aile 9. Bölüm Fragmanı yayında. Musa Uzunlar’ın hayat vereceği İlyas Koruzade ilk kez seyirci karşısına çıktı. Aslan’ın babasına benzememeye çalıştığını dile getirdiği tanıtımda Devin, Hülya’nın sofradan kaldırdığı sandalyesinin geri getirilmesini istiyor. Hülya’nın Devin’e söylediği “Seni bu aileden yapan asıl şey ne biliyor musun? Suç…” sözleri dikkat çekerken, Serhat’ın ölümünden haberdar olan Hülya büyük bir panik yaşıyor. Tanıtıma İlyas Koruzade ile Soykan ailesinin karşı karşıya geldiği anlar damgasını vuruyor. İlyas Koruzade’nin dengeleri nasıl değiştireceği büyük bir merak konusu!

aile-canli-izle-show-tv-aile-9-bolum-canli-15853605_9086_m Aile canlı izle! Show TV Aile 9. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu