Dizi Haberleri

Bir Küçük Gün Işığı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

Ekranların beğenilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı bugün 34. bölümü ile ATV’de olacak. Dizinin bitiminin ardından 35. bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Peki, Bir Küçük Gün Işığı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde neler olacak? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, ilk bölümü 5 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Bir Küçük Gün Işığı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

Bir Küçük Gün Işığı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

Bir Küçük Gün Işığı 34. bölümünün ardından 35. bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

bir-kucuk-gun-isigi-35-bolum-fragmani-yayinlandi-15911692_1300_m Bir Küçük Gün Işığı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu