Magazin Haberleri

Bircan Bali'den ortalığı karıştıracak iddia: Uraz Kaygılaroğlu ekip arkadaşlarıma şiddet uygulamış

Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişkilerinden bahsederken partneri Bircan Bali’ye “Ben yatmadım sen yattın… Yatana sormak lazım” diyen Ebru Şancı, yanlış anlaşıldığını söyleyerek özür dilemişti. Olayın ardından dün sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Bali, Kaygılaroğlu’nun kendi ekiplerine saldırdığını ileri sürerek “Benim ekip arkadaşlarıma saldırmış. Benimle ilgili ileri geri konuşmuş. Şiddet uygulamış, terbiyesizliğin için özür dileyecek misin?” dedi.

Söylemezsem Olmaz programını yorumcularından Ebru Şancı ve Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişkilerinden konuşurken ilginç bir gafa imza atmıştı. Ebru Şancı ile Bircan Bali arasındaki diyalogda Şancı “Ağırkanlıymış” deyince Bali “Uyuyor muymuş hemen?” demiş Ebru Şancı ise bunun üzerine Bircan Bali’ye “Bilmiyorum ben yatmadım sen yattın… Yatana sormak lazım” demişti. Olayın ardından yanlış anlaşıldığını söyleyen Şancı, özür diledi.

Instagram hesabından bir paylaşım yapan Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun yaşanan olayın ardından ekiplerine saldırdığını ileri sürerek, “Daha önce yayınımda da söylediğim gibi ben bu Uraz Kaygılaroğlu denilen oyuncuyu uzaktan bile görmedim. Ebru’nun yanında yaptığı bir dil sürçmesi yüzünden konu buraya geldi. Neyse olay anında da daha sonra da söylediğim gibi kişiyi ömrümde görmedim. Ama şimdi duydum ki benim ekip arkadaşlarıma saldırmış. Benimle ilgili ileri geri konuşmuş. Şiddet uygulamış. Ebru dil sürçmesi için özür dilemişti sen de bu terbiyesizliğin için özür dileyecek misin?” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu