Dizi Haberleri

Gecenin Ucunda bitti mi, final mi oldu, neden final yaptı? Gecenin Ucunda bu akşam var mı, yok mu, neden yok? Dizi tamamen bitti mi, sezon finali mi?

Ekranların beğenilen dizisi Gecenin Ucunda bugün yayın akışında yer almadı. Bunun ardından izleyiciler, Gecenin Ucunda bitti mi, final mi oldu, neden final yaptı? Gecenin Ucunda bu akşam var mı, yok mu, neden yok? Dizi tamamen bitti mi, sezon finali mi? araştırması yapıyor. Peki, Gecenin Ucunda tamamen final mi yaptı? Gecenin Ucunda dizisi bitti mi, neden bitti? İşte detaylar…

Gecenin Ucunda, TMC Film ve Âlim Yapım imzalı, ilk bölümü 5 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün yazdığı, başrollerini Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal ve Sarp Levendoğlu’nun paylaştığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Gecenin Ucunda bitti mi, final mi oldu, neden final yaptı? Gecenin Ucunda bu akşam var mı, yok mu, neden yok? Dizi tamamen bitti mi, sezon finali mi?

Gecenin Ucunda dizisi 25 Nisan 2023 tarihinde yayımlanan 26. bölümüyle final yaparak sona ermiştir. Dizi geçtiğimiz hafta final bölümüyle ekranlara gelmişti.

Dizi geçen hafta final yaptığı için bu hafta ekranlara gelmeyecek.

Dizinin neden final yaptığı ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu