Dizi Haberleri

Gülcemal 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gülcemal yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman yayınlanacak?

Ekranların beğenilen dizisi Gülcemal bugün 5. bölümle izleyicilerle buluşacak. Yeni bölüm sonrasında izleyiciler dizinin 6. bölüm fragmanı çıktı mı merak etti. Peki, Gülcemal 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gülcemal yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Gülcemal, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 6 Nisan 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan ve Selda Akın’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Gülcemal 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gülcemal yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman yayınlanacak?

Dizinin bugünkü 5. bölümünün ardından 6. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Youtube kanalından seyredebilirsiniz.

Deva Gülcemal’le birlikte eve dönerken artık içinde ona dair pek çok şey değişmiştir. Şimdi o eve bir tutsak olarak değil, kendi isteği ile dönmekte ve dünyada en çok Gülcemal’e güvenmektedir. Ancak Gülcemal’e gelen bir bilgi aralarına uçurumlar açacaktır. Deva’nın güveninin aksine Gülcemal’in ona tüm güveni kaybolmuştur. Deva’nın bir ajan olup olmadığını anlamak için büyük bir oyun kurar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu