Dizi Haberleri

Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

Yargı son bölümde Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Kanal D ekranın sevilen dizisi Yargı dizisi Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz öldü mü soruları gündeme geliyor. Peki, Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz öldü mü soruları gündeme geliyor. Yargı son bölümde Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Kanal D ekranın sevilen dizisi Yargı dizisi Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz öldü mü sorularına yanıt aranıyor. Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü? Detaylar haberimizdedir…

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin reytingleri azalmak yerine artınca diziye devam kararı alındı. Ay Yapım ve Kanal D “Yargı 3. sezonda da sizlerle” mesajıyla fenomen dizinin yeni sezonda da süreceğini ilan etti. Pazar akşamları seyirciyle buluşan “Yargı” 14 Mayıs’taki seçim süreci nedeniyle 63. bölümünde yani 7 Mayıs’ta sezon finali yapacak.

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Zeyno Eracar, Uğur Polat ve Hüseyin Avni Danyal’ın başrolünü paylaştığı Yargı dizisi, her pazar akşamı izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Konusu ve oyunculuk performansıyla reytinglerde istenilen başarıya ulaşan dizi, yeni sezonda da ekranda olacak.

kaan-urgancioglu-diziden-mi-ayriliyor-yargi-15851375_8961_m Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu