Dizi Haberleri

Kraliçe 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8. bölüm fragmanı izle! Kraliçe yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Ekranların beğenilen dizisi Kraliçe bugün 7. bölümü ile yayınlandı. Bugünkü bölümün ardından yeni bölüm fragmanı çıktı mı merak edildi. Peki, Kraliçe 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kraliçe yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? 8. bölüm fragmanı izle! Kraliçe 8. bölüm fragmanı ne zaman çıkacak? Fragman Youtube’da var mı? İşte detaylar…

Kraliçe, Mednova imzalı, ilk bölümü 22 Mart 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Kraliçe 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kraliçeyeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? 8. bölüm fragmanı izle!

Kraliçe’nin bugünkü 7. bölümünün ardından 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman çıktığında detayları ileteceğiz.

Kraliçe’nin 26 Nisan 2023 Çarşamba günü yayınlanan 6. Bölümünde Ateş, Gaye’nin çocuk hamlesi sonrası Deniz ile geleceğinin tehlikeye girdiğini görüyor!

Deniz, Ateş ile olan evliliğine bir şans daha vermeye karar verdikten sonra çiftliğin işlerine yoğunlaşır.Zeynep’in gizli ilişkisi üzerine Engin komisere saldıran Ali, başını bir kez daha belaya sokacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu