Magazin Haberleri

Merve Dizdar'dan, Cannes'da giydiği kıyafete dönük eleştirilere cevap: Beni böyle seveceksiniz

Nuri Bilge Ceylan’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Kuru Otlar Üstüne’ filminin galası için Cannes’a giden başarılı oyuncu Merve Dizdar, giydiği kıyafetle gündeme oturmuştu. Genç oyuncu, gelen yorumlara zehir zemberek cevap verdi. Eleştirilere videoyla yanıt veren Dizdar, “Bu konu tartışmaya kapalı. Ya beni böyle seveceksiniz, kabul edeceksiniz ya da beni sevmeyeceksiniz” diye konuştu.

Sevilen oyuncu Merve Dizdar’ın Fransa’da düzenlenen Cannes Film Festivali’nde giydiğipembe ve tek kolunu açıkta bırakan elbise, sosyal medyada eleştirilerin hedefi olmuştu. Çoğu kullanıcı, Dizdar’ın kıyafetini en hafif tabirle ‘rüküş’ bulmuştu. Dizdar, eleştirilere Instagram hesabından yayınladığı bir videoyla yanıt verdi.

Eleştirileri dikkate almadığını belirten Dizdar, videosunda şu ifadeleri kullandı: “Yorumlarınızı okudum. O kadar çok iğrenç, rezil, rüküş, bizi böyle mi temsil ettin, berbat bir seçim yazanlar… Aşırı üzülmüşsünüz. Üzülmeyin. Ben çok mutluyum.

Bu konu tartışmaya kapalı. Ya beni böyle seveceksiniz, kabul edeceksiniz ya da beni sevmeyeceksiniz. Ben böyle seviyorum. İçinde o kadar iyi hissediyordum ki bu benim için daha önemli. Küçüklüğümden beri böyleydim. Beni böyle kabul edeceksiniz. Başka işiniz gücünüz vardır. Belli ki bu kıza etki etmiyor bu.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu