Magazin Haberleri

Şarkıcı Tarkan, Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2.turunda oyunu kullandı

Almanya’da yaşayan şarkıcı Tarkan, 2. tura kalan cumhurbaşkanlığı seçimi için oyunu verdi. Sosyal medya hesabından eşiyle sandık başında verdikleri pozları paylaşan Tarkan, “Biz oyumuzu verdik. Siz de verin mutlaka. Hepimiz için en iyisi, en hayırlısı olsun” dedi.

Türkiye’de koronavirüs vakalarının artmasıyla birkaç sene önce Almanya’ya taşınan ve orada yaşamaya devam eden Megastar lakaplı Tarkan, yurt dışında oy kullanma işlemlerinin başlamasıyla bir kez daha sandık başına gitti.

Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimi için oylarını kullandı. 6,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sandık başında eşiyle verdikleri pozları paylaşan Tarkan, “Biz oyumuzu verdik. Siz de verin mutlaka. Hepimiz için en iyisi, en hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

Tarkan, 9 Mayıs’ta da eşiyle sandık başına giderek oy vermiş ve o anları Instagram hesabından “Ben oyumu verdim. Vatana millete hayırlı olsun” notuyla paylaşmıştı. Takipçilerine “Oy ver” diyerek çağrıda bulunan Tarkan, oyunu kullandıktan sonra kendisini bekleyen hayranlarıyla da fotoğraf çektirmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu