Magazin Haberleri

Survivor 2023 hayallerine veda eden isim Aziz oldu

Finale sayılı günler kalan Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Nefise, Cansu ve Aziz arasında eleme heyecanı yaşandı. En az SMS’i alarak Survivor hayallerine veda eden Aziz, yaptığı veda konuşmasında “Beni sevmiyorlar diye gitmeyi bir an olsun aklıma getirmedim. Oyunları bozdum, konseyleri bozdum, adayı bozdum. Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım” dedi.

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunuculuğunu üstlendiği TV8’in iddialı yarışması Survivor 2023, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Aziz, Cansu ve Nefise arasında yapılan oylamada bir isim adaya veda etti.

Survivor’da, haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yusuf oldu ve Aziz’in adını verdi. Survivor’ın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu ise kazanan yine Yusuf oldu bu sefer de Cansu’nun adını verdi. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Özgür ise Nefise’yi eleme alayı yaptı.

Seyirciler arasında gerçekleştirilen SMS oylamasında en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Aziz oldu. Cansu ve Nefise gözyaşlarına hakim olamazken Aziz ise veda konuşmasıyla dikkat çekti.

Daha önce defalarca kez Asena ile tartışan Aziz, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Bu benim son konuşmam olacağı için çok konuşursam kızmayın bana. Elimden geldiğince sadeleştireceğim. Çok mutluyum, gerçekten çok mutluyum. Çünkü burada inanılmaz mücadeleler verdim. İlk haftadan beri iyi anlaşamadığım çok insan oldu. Hayatımda ilk defa istenmediğim bir yerde bu kadar uzun kaldım. Beni hayatında istemeyen insanlar gördüğümde arkamı çıkar giderim. Ama Survivor’da insanlar seni istemedikçe daha fazla karşılarında durmak gerekiyordu. Ben bunu yaptım. Beni sevmiyorlar diye gitmeyi bir an olsun aklıma getirmedim. Oyunları bozdum, konseyleri bozdum, adayı bozdum. Yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Çok kötü anlarım da oldu çok güzel anlarım da oldu. Nefise gibi, Cansu gibi kalbinin iyiliğine inandığım insanlardan güç aldım. Çok şey öğrendim.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu