Magazin Haberleri

Tarkan ve eşi Pınar seçimin ikinci turunda birlikte oy kullanmışlardı! Pınar Tevetoğlu'nun seçim kombini sosyal medyada gündem oldu

Almanya’da ikamet eden başarılı şarkıcı Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, 2. tura kalan cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına gittiler. Sosyal medya hesabından eşiyle sandık başında verdikleri pozları paylaşan Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun kombini olay oldu. Bir kişi Pınar Tevetoğlu’nu eleştirince diğer kullanıcılar yorumu resmen tepki yağmuruna tuttu.

Türkiye’de koronavirüs vakalarının artmasıyla birkaç sene önce Almanya’ya taşınan ve orada yaşamaya devam eden Megastar lakaplı Tarkan, yurt dışında oy kullanma işlemlerinin başlamasıyla bir kez daha sandık başına gitti.

Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimi için oylarını kullandı. 6,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sandık başında eşiyle verdikleri pozları paylaşan Tarkan, “Biz oyumuzu verdik. Siz de verin mutlaka. Hepimiz için en iyisi, en hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

Sandık başına spor kıyafetlerle giden Tarkan ve eşi kullanıcıların dikkatini çekti. Pınar Tevetoğlu’nun kombini acımasız eleştirilerin hedefi oldu. Bir kullanıcı “Tarkan’ın eşi böyle olmamalı ya” tarzında yorum yapınca diğer kullanıcılar yoruma sert tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu