Dizi Haberleri

Tetikçinin Oğlu 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tetikçinin Oğlu yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkacak, son bölümde neler oldu?

Fox TV’nin sevilen dizisi Tetikçinin Oğlu bugün 4. bölümü ile ekranlara gelecek. Diziyi izleyenler yeni bölüm fragmanının çıkıp çıkmadığını merak ediyor. Peki, Tetikçinin Oğlu 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tetikçinin Oğlu yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkacak, son bölümde neler oldu? İşte detaylar…

Tetikçinin Oğlu, O3 Medya ve Same Film imzalı, ilk bölümü 11 Nisan 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek’in yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, başrollerinde Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak’ın yer aldığı dram ve aksiyon türündeki Türk televizyon dizisidir. Tetikçinin Oğlu 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tetikçinin Oğlu yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkacak, son bölümde neler oldu?

Dizinin bugünkü 4. bölümünün ardından 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni fragman çıktığında haberimize ekleyeceğiz.

Dizinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalan İskender derinden sarsılır. Yunus ise yapacağı sürpriz hamleyle hem onun gözüne girer hem de Korkmaz ve Metin’i çok büyük bir tehlike altında bırakır. Korkmaz ve Metin artık sadece İskender’in adamlarından değil herkesten kaçmak zorundadırlar. Yakalanmamalarının tek yolu birbirlerine güvenmeyi öğrenmektir. İskender, Korkmaz’ın yokluğuyla sınanırken ölüme de ilk kez bu kadar yaklaşacaktır. Korkmaz oğlunu bodrumdan çıkarmaya bu defa çok yakındır. Ancak Metin’in Sibel ve Korkmaz arasında zor bir seçim yapması gerekecektir. Sibel’in büyük sırrını ise Metin bilmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu