Dizi Haberleri

Tetikçinin Oğlu canlı izle! Tetikçinin Oğlu 4. bölüm izle, dizi canlı yayın nereden izlenir? 2 Mayıs 2023 Tetikçinin Oğlu yeni bölümde neler olacak?

Fox TV’nin beğenilen dizileri arasında yer alan Tetikçinin Oğlu bugün 4. bölüm ile ekranlara gelecek. Diziyi tam saatinde canlı izlemek isteyenler internetten, Tetikçinin Oğlu canlı izle! Tetikçinin Oğlu 4. bölüm canlı yayın nereden izlenir? 2 Mayıs 2023 Tetikçinin Oğlu yeni bölümde neler olacak? araştırması yapıyor. Peki, Tetikçinin Oğlu 4. bölüm nasıl izlenir? Tetikçinin Oğlu HD canlı yayın linki var mı? İşte detaylar…

Tetikçinin Oğlu, O3 Medya ve Same Film imzalı, ilk bölümü 11 Nisan 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek’in yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, başrollerinde Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak’ın yer aldığı dram ve aksiyon türündeki Türk televizyon dizisidir. Tetikçinin Oğlu canlı izle! Tetikçinin Oğlu 4. bölüm canlı yayın nereden izlenir? 2 Mayıs 2023 Tetikçinin Oğlu yeni bölümde neler olacak?

Tetikçinin Oğlu dizisini televizyondan izleyebildiğiniz gibi Fox TV’nin resmi web sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

Hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalan İskender derinden sarsılır. Yunus ise yapacağı sürpriz hamleyle hem onun gözüne girer hem de Korkmaz ve Metin’i çok büyük bir tehlike altında bırakır. Korkmaz ve Metin artık sadece İskender’in adamlarından değil herkesten kaçmak zorundadırlar. Yakalanmamalarının tek yolu birbirlerine güvenmeyi öğrenmektir. İskender, Korkmaz’ın yokluğuyla sınanırken ölüme de ilk kez bu kadar yaklaşacaktır. Korkmaz oğlunu bodrumdan çıkarmaya bu defa çok yakındır. Ancak Metin’in Sibel ve Korkmaz arasında zor bir seçim yapması gerekecektir. Sibel’in büyük sırrını ise Metin bilmemektedir.

tetikcinin-oglu-canli-izle-tetikcinin-oglu-4-15853975_2493_m Tetikçinin Oğlu canlı izle! Tetikçinin Oğlu 4. bölüm izle, dizi canlı yayın nereden izlenir? 2 Mayıs 2023 Tetikçinin Oğlu yeni bölümde neler olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu