Dizi Haberleri

Yargı Ilgaz öldü mü? Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman?

Yargı son bölümde Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Kanal D ekranın sevilen dizisi Yargı dizisi 3. sezon olacak mı ve Yargı 3. sezon ne zaman başlayacak soruları seyirciler tarafından araştırılıyor. Peki, Yargı son bölümde Ilgaz öldü mü? Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman?

Yargı Ilgaz öldü mü, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizi başından beri 2 sezon olarak hazırlanan Yargı dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakaladı. Ardından, Yargı son bölümde Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman soruları gündeme geliyor. Konuya ilişkin Ay Yapım ve Kanal D‘den yapılan ortak açıklama yapıldı. Yargı son bölümde Ilgaz öldü mü? Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman? Detaylar haberimizdedir…

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Zeyno Eracar, Uğur Polat ve Hüseyin Avni Danyal’ın başrolünü paylaştığı Yargı dizisi, her pazar akşamı izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Konusu ve oyunculuk performansıyla reytinglerde istenilen başarıya ulaşan dizi, yeni sezonda da ekranda olacak.

yargi-son-bolumde-ilgaz-oldu-mu-yargi-3-sezon-15850509_5839_m Yargı Ilgaz öldü mü? Yargı 3. sezon olacak mı, ilk bölüm ne zaman?

Dizi başından beri 2 sezon olarak hazırlanan Yargı dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakaladığı için yeni sezonda da ekrana gelecek. Ay Yapım ve Kanal D‘den yapılan ortak açıklamada “Yargı 3. sezonda da sizlerle” denilerek yeni sezon müjdesi verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu