Dizi Haberleri

Yürek Çıkmazı canlı izle! TRT 1 Yürek Çıkmazı 22. bölüm canlı izle! Yürek Çıkmazı yeni bölümde neler olacak?

TRT 1’in sevilen yapımlarından olan Yürek Çıkmazı bugün 22. bölümü ile ekranlara geliyor. Diziyi canlı izlemek isteyenler, Yürek Çıkmazı canlı izle! TRT 1 Yürek Çıkmazı 22. bölüm canlı izle! Yürek Çıkmazı yeni bölümde neler olacak? araştırması yapıyor. Peki, Yürek Çıkmazı 22. bölüm nereden izlenir? TRT 1 canlı izleme linki var mı? Yürek Çıkmazı 22. bölüm HD canlı izle!

Yürek Çıkmazı, Gold Film imzalı, ilk bölümü 1 Kasım 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Yürek Çıkmazı canlı izle! TRT 1 Yürek Çıkmazı 22. bölüm canlı izle! Yürek Çıkmazı yeni bölümde neler olacak?

Yürek Çıkmazı dizisini TRT 1’den veya TRT 1’in resmi web sitesi üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Halil, Sefer Göreli’ye ortaklık teklifini iletir. Ali Fuat’ın masum olduğunu kanıtlamak için çıktığı bu yolda şok bir gerçekle karşılaşır. Göreli Ailesi, Ali Fuat’ın kızının yaşadığını biliyor ve uzun zamandır kızın kim olduğunu araştırıyordur. Zeynep’in hayatı tehlikededir, Halil’in en ufak bir hata yapmaması gerekiyordur. Kader ise Yılmaz’ın sonunu getirecek planı için harekete geçer. Halil, ses kaydını gönderen kişinin Kader olduğunu anlar. Zeynep çok kızgın olsa da Kader davası üzerinden Halil’le birlikte hareket etmeye başlar. Seray’ı dershaneden bir erkek arkadaşıyla gören Yılmaz sinirden deliye döner. Namusunu ayaklar altına aldığını iddia ederek torununu evlendirme kararı alır. Birsen büyük bir yol ayrımına gelir, babası, Seray’a da aynı kaderi yaşatmak üzeredir. Caner, sırf Halil’in canını yakmak için Armağan’la iş birliği yaparak Zeynep’e yakınlaşmaya çalışır. Fakat Halil buna asla izin vermeyecektir. Yılmaz oğluna verdiği sözü tutup

yurek-cikmazi-canli-izle-trt-1-yurek-cikmazi-22-15854092_3152_m Yürek Çıkmazı canlı izle! TRT 1 Yürek Çıkmazı 22. bölüm canlı izle! Yürek Çıkmazı yeni bölümde neler olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu